Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
1101242
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Porzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
161
516
677
1094342
28901
23378
1101242

Your IP: 54.196.208.187
Server Time: 2019-03-26 10:35:28

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Albert Kołodziejski nowym Łowczym Krajowym

Minister Henryk Kowalczyk powołał dziś nowego Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Został nim Albert Paweł Kołodziejski. Albert Paweł Kołodziejski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa EWSPA w Warszawie oraz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył także podyplomowe studia na Wydziale Mechaniki Budownictwa i Petrochemii Politechniki Warszawskiej.

Czytaj więcej: Albert Kołodziejski nowym Łowczym Krajowym 

Kol. Roman Markowicz członkiem Komisji Opiniowania Wniosków o Nadanie Odznaczeń Łowieckich

W czwartek, 21 lutego 2019 r.,  o 17.00 w siedzibie elbląskiego Koła Łowieckiego "Odyniec" w Próchniku k. Elbląga, Zarząd Okręgowy PZŁ zorganizował uroczyste wręczenie Aktów Powołania do Komisji Problemowych. Powołanie koleżanek i kolegów do Komisji nastąpiło na mocy Uchwały Zarządu Okręgowego nr 4/2019 z 22 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej: Kol. Roman Markowicz członkiem Komisji Opiniowania Wniosków o Nadanie Odznaczeń Łowieckich

ASF - zasady bioasekuracji

Wytyczne odnośnie stosowania zasad bioasekuracji przez myśliwych w czasie polowań oraz w czasie pobierania próbek do badań laboratoryjnych w kierunku ASF:
•  na obszarze objętym ograniczeniami i obszarze zagrożenia, czyli obszarach wymienionych w cz. II, III załącznika do decyzji KE 20 14/ 709 / UE.
          oraz
•  na obszarze ochronnym, czyli na obszarach wymienionych w cz. I załącznika do decyzji KE 2014/709/UE i w pozostałej części terytorium

Czytaj więcej: ASF - zasady bioasekuracji 

Polowanie zbiorowe w najbliższą niedzielę odwołane. Wspólne ognisko.

Szanowni Koledzy !!!

Informujemy, że na polecenie lekarza weterynarii polowanie zbiorowe w najbliższą niedzielę tj. 27 stycznia 2019 r. jest odwołane. Dalej polujemy tylko indywidualnie.

Zamiast polowania wszystkich chętnych zapraszamy na ognisko które odbędzie się 27 stycznia br. o godz. 10.00 na działce koła w miejscowości Trzciano.

Zarząd Koła

Uczestniczyliśmy w pogrzebie śp. Wieńczysława Tylkowskiego

W sobotę, 19 stycznia 2019 r. pożegnaliśmy śp. kol. Wieńczysława Tylkowskiego - wieloletniego łowczego wojewódzkiego a potem okręgowego w Elblągu. Uroczystość pogrzebowa zaczęła się mszą żałobną w kościele p.w.  Trójcy Świętej w Elblągu a pochówek na Cmentarzu Komunalnym "Dębica" także w Elblągu. Pogrzeb odbył się asyście Kompanii Honorowej Wojska Polskiego oraz pocztów sztandarowych kół łowieckich i Zespołu Sygnalistów Myśliwskich B&B pod kierownictwem kol. Janusza Bojarczuka.

Czytaj więcej: Uczestniczyliśmy w pogrzebie śp. Wieńczysława Tylkowskiego

Dodatkowe polowania zbiorowe w sezonie 2018-2019

Mając na uwadze ostatnie przypadki znalezienia padłych sztuk dzików na terenie okręgu elbląskiego, zaistniała pilna potrzeba organizacji wielkoobszarowych polowań zbiorowych na dziki. W związku z powyższym w załączeniu przesyłamy aktualny kalendarz dodatkowych polowań zbiorowych.

 

Do pobrania ->