Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
1177222
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Porzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
386
523
1359
1170228
16190
26008
1177222

Your IP: 54.210.158.163
Server Time: 2019-06-19 23:49:38

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Nadzyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ w Okręgu Elbląskim

W Centrum Gastronomiczno - Rekreacyjnym "Nowa Holandia" w Elblągu odbył się 29 maja 2019 r. Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ z Okręgu Elbląskiego. Zjazd otworzył Zespół Sygnalistów Myśliwskich B&B z KŁ. "Cyranka" w Sztumie sygnałami myśliwskimi i potem nastąpiło wprowadzenie sztandaru Elbląskiego Okręgu PZŁ.

Czytaj więcej: Nadzyczajny Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ w Okręgu Elbląskim 

Nowy skup dziczyzny w Nowcu k. Dzierzgonia

Informujemy, że kolega Dariusz Kondracki z KŁ. "Knieja" Stary Dzierzgoń otworzył skup dziczyzny koło Dzierzgonia - w Nowcu 45. Trzeba jechać drogą przy stacji paliw w Nowcu i po prawej stronie jest skup dziczyzny, koło nowo wybudowanego domu. Lokalizacja jest w bardzo dobrym miejscu i zachęcamy do zdawania upolowanej dziczyzny u naszego kolegi. Na razie za zdanego rogacza płaci: 12,0 zł/kg w I klasie, 9,60 zł/kg w II klasie i 6,0 zł/kg poza klasą. Cena dzika w skupie to 3,0 zł/kg. Skup jest otwarty całodobowo - tel. 665 711 904.

Sadzenie lasu

Nadleśnictwo Kwidzyn  Leśnictwo Trzciano, Szkoła Podstawowa w  Mikołajkach Pomorskich i myśliwi naszego Koła Łowieckiego,  6 kwietnia 2019 r. wspólnie sadzili las. Razem nasadzenia objęły powierzchnię  ok 80 arów. Była piękna pogoda, super warunki i atmosfera. Świadczy o tym nasz fotoreportaż. 

Czytaj więcej: Sadzenie lasu

Albert Kołodziejski nowym Łowczym Krajowym

Minister Henryk Kowalczyk powołał dziś nowego Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Został nim Albert Paweł Kołodziejski. Albert Paweł Kołodziejski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa EWSPA w Warszawie oraz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył także podyplomowe studia na Wydziale Mechaniki Budownictwa i Petrochemii Politechniki Warszawskiej.

Czytaj więcej: Albert Kołodziejski nowym Łowczym Krajowym 

Kol. Roman Markowicz członkiem Komisji Opiniowania Wniosków o Nadanie Odznaczeń Łowieckich

W czwartek, 21 lutego 2019 r.,  o 17.00 w siedzibie elbląskiego Koła Łowieckiego "Odyniec" w Próchniku k. Elbląga, Zarząd Okręgowy PZŁ zorganizował uroczyste wręczenie Aktów Powołania do Komisji Problemowych. Powołanie koleżanek i kolegów do Komisji nastąpiło na mocy Uchwały Zarządu Okręgowego nr 4/2019 z 22 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej: Kol. Roman Markowicz członkiem Komisji Opiniowania Wniosków o Nadanie Odznaczeń Łowieckich

ASF - zasady bioasekuracji

Wytyczne odnośnie stosowania zasad bioasekuracji przez myśliwych w czasie polowań oraz w czasie pobierania próbek do badań laboratoryjnych w kierunku ASF:
•  na obszarze objętym ograniczeniami i obszarze zagrożenia, czyli obszarach wymienionych w cz. II, III załącznika do decyzji KE 20 14/ 709 / UE.
          oraz
•  na obszarze ochronnym, czyli na obszarach wymienionych w cz. I załącznika do decyzji KE 2014/709/UE i w pozostałej części terytorium

Czytaj więcej: ASF - zasady bioasekuracji