Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
1659270
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Porzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
753
968
4544
1648127
23079
41828
1659270

Your IP: 34.237.138.69
Server Time: 2020-11-27 23:38:12

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Hubertus w Waplewie Wielkim - 2018

Rodzi się nowa tradycja w łowiectwie powiatu sztumskiego. Trzy Koła Łowieckie: "Cyranka", "Darz Bór" ze Sztumu i "Knieja" ze Starego Dzierzgonia od tego roku, nazajutrz po polowaniu integracyjnym, spotykały się na Mszy św. Hubertowskiej. Wspomniane koła już od kilku lat otwierają sezon polowań zbiorowych tzw. polowaniem integracyjnym. . Głównym organizatorem było  KŁ. "Cyranka" a dwa koła pozostałe uczestniczyły we mszy i solidarnie pokryły koszty.

Czytaj więcej: Powiatowy Hubertus w Waplewie Wielkim - 2018

Polowanie integracyjne sztumskich kół łowieckich - 2018

Sezon polowań zbiorowych rozpoczęliśmy tradycyjnie "Polowaniem Integracyjnym Kół Łowieckich z terenu powiatu sztumskiego". Dnia 27 października 2018 r.  polowanie zaczynało się w łowiskach KŁ. "Knieja" Stary Dzierzgoń. Zbiórkę myśliwych zarządzono zatem na parkingu w Starym Mieście.

Czytaj więcej: Polowanie integracyjne sztumskich kół łowieckich - 2018

V Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ

Zjazd poprzedziło ostatnie posiedzenie Elbląskiej Okręgowej Rady Łowieckiej, której kadencję przerywają zamiany w polskim łowiectwie. Rady Okręgowe znikną z łowieckiego krajobrazu.

Czytaj więcej: V Okręgowy Zjazd Delegatów PZŁ

Podziękowanie za współpracę kol. Wieńczysławowi Tylkowskiemu

W piątek 8 czerwca 2018 r. nasz prezes kol. Maciej Baurycza i wiceprezes EORŁ kol. Roman Markowicz uczestniczyli w delegacji, która żegnała kol. Wieńczysława Tylkowskiego - długoletniego łowczego okręgowego. Najpierw jednak odbyło się posiedzenie Elbląskiej Okręgowej Rady Łowieckiej. W posiedzeniu brał udział kol. Roman Markowicz.

Czytaj więcej: Podziękowanie za współpracę kol. Wieńczysławowi Tylkowskiemu

Rozpoczęcie roku gospodarczego 2018/2019

Rok gospodarczy 2018/2019 rozpoczęliśmy bardzo pracowicie. W dniu 21 kwietnia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła podczas którego koledzy Michał Falkowski, Henryk Ogórek, Zygmunt Pyszora, Marian Torba i Zbigniew Zwolenkewicz zostali wyróżnieni symbolicznymi upominkami za wkład w życie koła. Należy nadmienić iż, podczas zgromadzenia została podjęta jedna z najważniejszych uchwał od wielu, wielu lat tj. o zakupie działki na stanicę myśliwską. W związku z czym w najbliższym czasie czeka nas ogrom pracy, ale zapewne i przyjemności bo przecież nie ma nic lepszego od czasu spędzanego w gronie przyjaciół i ich rodzin, na których pomoc liczymy.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku gospodarczego 2018/2019

Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli w Brokowie

Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli przeprowadzona została w Elbląskim Okręgu PZŁ 16 marca 2018 r. W BROKOWIE, w siedzibie koła łowieckiego "Bizon"  dla obwodów położonych w nadleśnictwach  Elbląg, Kwidzyn, Susz. Komisja oceny pracowała w składzie: kol. Marian Przybyła - przewodniczący,  koledzy: Zbigniew  Trzaska, Waldemar  Rumiński, Jacek Grzebisz, Zbigniew Grudziński,Tomasz Janiuk, przedstawiciel ALP Dariusz Krystkiewicz - członkowie.  Na  asystentów  powołano  kol. Jerzego  Czubińskiego, Daniela Nowickiego i Przemysława Sinko.

Czytaj więcej: Ocena prawidłowości odstrzału byków jeleni i danieli w Brokowie