Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
 KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
KOŁO ŁOWIECKIE NR 1 DARZ BÓR W SZTUMIE
1659262
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Porzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
745
968
4536
1648127
23071
41828
1659262

Your IP: 34.237.138.69
Server Time: 2020-11-27 23:28:17

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Ocena prawidłowości odstrzału rogaczy

Ocena prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych w bieżącym sezonie łowieckim z rejonów Nadleśnictwa Kwidzyn i Nadleśnictwa Susz  odbyła się w  Julianowie - Kolonia Gąski 7 koło  Prabut,  w  siedzibie  Koła  Łowieckiego "SZARAK" w Gdańsku.

Czytaj więcej: Ocena prawidłowości odstrzału rogaczy

Jubileusz 70. lecia powstania naszego koła

W sobotę, 9 września 2017 r., przeżyliśmy obchody  Jubileuszu 70. lecia powstania naszego  Koła. Wszystkie uroczystości odbyły się na terenie Leśniczówki "Wydry" i rozpoczęły się one  Polową Mszą Hubertowską celebrowaną przez ks. Dariusza Polaka proboszcza parafii w Mikołajkach Pomorskich a także myśliwego z KŁ. "Sokół" w Gdańsku.

Czytaj więcej: Jubileusz 70. lecia powstania naszego koła

Szkolenie z przepisów, przystrzelanie broni oraz piknik 2017 r.

Dnia 17 czerwca br. spotkaliśmy się na strzelnicy miejskiej w Kwidzynie w celu odbycia szkolenia z zasad bezpieczeństwa na polowaniu oraz przystrzelania broni myśliwskiej. Punktualnie o godz. 8:00 prezes koła kol. Maciej Baurycza wraz łowczym kol. Andrzejem Płóciennikiem przywitali wszystkich przybyłych, przedstawili również aktualne sprawy w kole nad którymi obecnie pracuje Zarząd.

Czytaj więcej: Szkolenie z przepisów, przystrzelanie broni oraz piknik 2017 r.

Walne Zgromadzenie Członków Koła

Z pewnym opóźnieniem publikujemy relację z Walnego Zgromadzenia Członków. W sobotę 20 maja 2017 r. o godz. 15:00 czterdziestu dziewięciu członków naszego koła spotkało się na Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniu Członków Koła, które punktualnie otworzył Prezes kol. Maciej Baurycza.

 

Czytaj więcej: Walne Zgromadzenie Członków Koła

Byliśmy na Jubileuszu 60. lecia powstania KŁ. "Cyranka" w Sztumie

Sala Bankietowa "Struś Malborski" z Zajezierzu była miejscem obchodów Jubileuszu 60. lecia powstania Koła Łowieckiego "Cyranka" w Sztumie. Uroczystości odbyły się dnia 23 czerwca 2017 r. Wśród licznie przybyłych gości była nasza delegacja z łowczym koła kol. Andrzejem Płóciennikiem na czele. W uroczystościach uczestniczył także nasz poczet sztandarowy ze sztandarem koła.

Czytaj więcej: Byliśmy na Jubileuszu 60. lecia powstania KŁ. "Cyranka" w Sztumie

Zapraszamy na imprezę łowiecką

Szanowni koledzy polecamy i zapraszamy na imprezę łowiecką V Piknik szkoleniowy "Pies w tradycji i kulturze łowieckiej". Szczególnie polecamy ją właścicielom psów, kandydatom łowieckim i młodym myśliwym. Impreza jest bezpłatna. Przyjedźcie z dziećmi, żonami i znajomymi. Naprawdę warto. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej: Zapraszamy na imprezę łowiecką

Budowa urządzeń

W pierwszy majowy weekend, tak pogoda jak i potrzeba wykonania zwyżek niezbędnych do zabezpieczenia pól, które w najbliższym czasie zostaną obsiane kukurydzą, zobligowała nas do spotkania w gospodarstwie Kolegi Romana Preuss.

Czytaj więcej: Budowa urządzeń